Obchodní podmínky pro nákup prostřednictvím eKatalogu

Dodací podmínky

Dodací lhůta je cca 5 pracovních dní. O termínu dodání informujeme zákazníky e-mailem.

Způsob dodání

Objednané zboží odesíláme prostřednictvím České pošty. Můžete si vybrat ze tří variant:

  • dobírka - zboží Vám bude zasláno prostřednictvím České pošty, platit budete při převzetí zásilky
  • platba předem na účet- zboží Vám bude zasláno prostřednictvím České pošty, platit budete předem (platební údaje Vám budou zaslány po přijetí objednávky
  • osobní doručení (pouze pro Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm a blízké okolí) - zboží Vám bude doručeno osobně, platíte hotově při převzetí.

Zákazníkům z Rožnova pod Radhoštěm a blízkého okolí nabízíme možnost přímého doručení nebo osobního odběru zboží, bez poplatků za poštovné. Tento způsob je možný po předchozí domluvě (telefonicky: 608 270 719 nebo e-mailem: pavla.vreckova@seznam.cz).

Poštovné

Při objednávce zboží za částku vyšší než 1500 Kč poštovné neúčtujeme.
Při zásilce na dobírku účtujeme poštovné ve výši 99 Kč
Při platbě převodem na účet prodávajícího účtujeme poštovné ve výši 70 Kč, platební údaje zasíláme po obdržení objednávky (obvykle do 24 hodin).

Balné

Balné neúčtujeme.

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní data, která nám poskytujete v rámci Vašeho nakupování v tomto elektronickém obchodě jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným dalším subjektům.

Záruka vrácení peněz

Aby pro vás bylo nakupování opravdu bezrizikové, dodržujeme zásadu "Záruka vrácení peněz".
Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost jej bez uvedení důvodu vrátit a budou vám zpět zaslány peníze (bankovním převodem).
Podmínkou vrácení peněz je:
Zákazník musí odeslat zásilku do 14 dnů od obdržení zboží.
Jsou vráceny pouze peníze za zboží, nikoli poštovné a balné. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou, dobírka nebude přijata.

Reklamační řád

Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout bez zbytečného odkladu a o zjištěných vadách do 3 dnů informovat prodávajícího. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně (e-mailem) ve lhůtě do 3 dnů od převzetí zboží. V písemném oznámení musí kupující uvést o jaké vady se jedná a jak se projevují.
K reklamaci je nutné předložit kopii faktury - dodacího listu a doklad o zaplacení a dodání zboží.
Prodávající se zavazuje informovat zákazníka nejpozději do tří dnů od obdržení reklamace o postupu a vyřízení.